içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kurtlar Vadisi'nin efsanevi karakteri Pala, yıllar sonra görüntülendi! 'Sadece ölüler görür'

Ekranların en çok sevilen televizyon yapımlarından Kurtlar Vadisi'nde, oynadığı döneme damga vurmuş aktör Yüksel Arıcı 'Pala', önceki gün ortaya çıktı. Pala'nın yıllar sonraki görüntüsü dikkat çekti.

Kurtlar Vadisi'nin efsanevi karakteri Pala, yıllar sonra görüntülendi! 'Sadece ölüler görür'
Haberi Sesli Dinle

Yayınlandığı dönemde rating rekorlarını alt üst eden Kurtlar Vadisi dizisi, üzerinden yıllar geçmesine karşın etkisini yitirmiyor. Özellikle dizinin oyuncuları, sosyal medyanın çeşitli platformlarında gündem olmaya devam ediyor.

Dizinin geniş kadrosunda en dikkat çekici figürlerden biri de 'Pala' karakterine hayat veren Yüksel Arıcı'ydı. 'Sadece ölüler görür' repliği ile hafızalara kazınan oyuncu, önceki gün ortaya çıktı. İşte, Arıcı'nın son hali!

PALA, GÜNEŞİN DOĞUŞUNU İZLEDİ

Kurtlar Vadisi'nin gizemli karakteri Pala'yı canlandıran Yüksel Arıcı, önceki gün Vodafone Park'taydı.

Beşiktaş'ın 5-2'lik Ümraniyespor zaferini tribünden takip eden oyuncu, bir nevi Şenol Güneş'in 2'nci dönemindeki ilk maçını da seyretmiş oldu.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yapımı ile ekranlara dönen Arıcı, bir süredir gözlerden ırak bir yaşam sürüyor. 

Şimdiye dek 30 film ve 27 dizide rol alan Yüksel Arıcı, 30 yılı aşkın bir süredir oyunculuk yaparak geçimini sağlıyor. 7 Mart'ta 59 yaşına ayak basan Arıcı'nın kariyerine nerede devam edeceği ise merak konusu.

Tarih: 31-10-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum